fenster-verkleinern

 

head-vorgemerkte-produkte

 

 

link-zum-kontaktformular

 

ept connectors logo

Co nabízíme

Náročné úkoly

Pracovníci jsou u společnosti ept podporováni, ale mají také povinnosti! K tomu můžeme našim zaměstnancům poskytnout široké pole působnosti a možnost převzít tolik odpovědnosti, kolik zvládnou.
Speciálně pro zaměstnance, kteří chtějí dále profesně růst, nabízíme podpůrné programy pro budoucí vedoucí pracovníky, při kterých jim poskytujeme individuální podporu a růst.
Je možný i delší pobyt v některé naší zahraniční pobočce.
U nás platí: nudné to určitě nebude!

Zdravotní programy

Firma ept nabízí Závodní management zdraví. Stručně řečeno: dbáme na zdraví našich zaměstnanců.

Zde je stručný přehled mnoha aktivit a zařízení, které firma ept nabízí:


 • Podporované sportovní programy a skupiny jako zumba, jóga, cyklistika, lyžařské zájezdy apod.
  Kurzy vaření a výživové poradenství
  Ergonomická práce s výškově nastavitelnými stoly, zvedacími pomůckami, přizpůsobenou ochranou sluchu apod.
  Brýle na pracovišti
  Pravidelné informování formou vlastního časopisu o zdraví
  Závodní lékař
Management zdraví

Závodní důchodové příspěvky

Všichni vědí, že zákonný důchod nestačí, aby byl zajištěn životní standard i ve stáří. Firma ept proto podporuje soukromé důchodové pojištění svých zaměstnanců na stáří a pro pozůstalé, aby tak vyplnila mezeru ve finančním zabezpečení.
Závodní důchodové příspěvky

Intenzivní zapracování

Nikdo z nás by nechtěl být vhozen do studené vody a ponechán zde svému osudu. U nás jsou proto noví zaměstnanci nejen srdečně přijati, ale intenzivně se jim během prvních týdnů věnujeme. Prohlídky s doprovodem při tom pomůžou získat prvotní přehled a podrobné plány zapracování zaručují, že se seznámí s každou oblastí firmy. Jako přímá kontaktní osoba je při tom každému novému zaměstnanci přidělen průvodce, který mu ochotně pomůže a poradí.
Zapracování s doprovodem

Pružná pracovní doba

Chtěli bychom našim zaměstnancům usnadnit vyvážit jejich profesní a soukromý život. Zaměstnanci mimo provoz na směny proto si mohou individuálně nastavit svůj pracovní rytmus. Mimo hlavní pracovní dobu od 9.00 do 14.30 hodin proto může každý svůj pracovní den zahájit a ukončit, kdy se mu to nejlépe hodí, v závislosti na spektru úkolů a po dohodě s nadřízenými a kolegy.
Pružná pracovní doba

Společné oslavy

Kdo společně pracuje, ten by měl společně i slavit! Každý rok se u nás koná velká letní slavnost pro všechny zaměstnance firmy ept a jejich rodiny. Kromě obrovského výběru jídla a nápojů je zde k dispozici skákací hrad, malování na obličej, turnaj ve stolním fotbale a mnohem více pro malé i velké.

Kromě letní slavnosti si každé oddělení organizuje individuálně výlety, jízdy na motokárách, návštěvy lanových center nebo curling. V zimě samozřejmě nesmí chybět výlet na lyže pro lyžařské nadšence. Dlouholetí zaměstnanci jsou při životním jubileu zváni ke společnému celodennímu výletu.
Letní slavnost firmy ept

Odměny

Dobrá práce musí být také dobře zaplacena. Naši zaměstnanci proto kromě řádného platu dostávají i mnoho dalších odměn. Kromě příspěvků na dopravu a stravné jsou ve firmě každý rok vypláceny příspěvky na dovolenou a Vánoce a podíly z hospodářských výsledků firmy. Díky tomu si zaměstnanci firmy ept ročně přijdou na plat odpovídající 13,7 až 14,3 měsíčních platů.
Společníci firmy ept
Kontaktujte společnost ept connector s.r.o.
Personální oddělení+420 (0) 352 350-234+420 (0) 352 350-244+420 (0) 355 337-400info@ept.czSídlo společnosti:
Úžlabí 868
357 09 Habartov, Czech Republic
Provozovna:
Pohraniční stráže 44
357 03 Svatava, Czech Republic
Výcvik aktuální
červen 2018 Peiting
Prezentace pracovní kariéry ve firmě ept u příležitosti „Dne otevřených dveří“
Jsi tady:
nbsp;
facebookInstagramtwitteryoutubexingLinkedIn