fenster-verkleinern

 

head-vorgemerkte-produkte

 

 

link-zum-kontaktformular

 

ept connectors logo

Prezentace pracovní kariéry ve firmě ept u příležitosti „Dne otevřených dveří“

Peiting, červen 2018
Učni u firmy ept se připravují na „Den otevřených dveří“.Zájem o stánek s informacemi o duálním studium byl velký!

Téměř 150 rodičů a žáků navštívilo u příležitosti Dne otevřených dveří výrobní závod firmy ept v Peitingu, aby se informovali o osmi nabízených učňovských oborech. Kromě oboru nástrojaře, technického designéra výrobků, mechatronika, technologa plastové a kaučukové techniky a ekonoma pro technické obory je možné u výrobce konektorů, společnosti ept, nastoupit do učení také v oborech úpravy povrchů, informatiky pro systémovou integraci a skladové logistiky.

V září nastoupí do učení v závodech ept v Buchingu a Peitingu celkem 37 nových učňů. Zájem o učňovská místa každým rokem stoupá a v současnosti se na své první povolání u společnosti ept připravuje už celkem 112 učňů a studentů v duálním systému vzdávání. „Klademe velký důraz na kvalitní vzdělání a podporujeme naše učně a studenty, jak jen můžeme, prohlašuje Joachim Ruber, manažer lidských zdrojů. „O to větší radost máme, když na konci výuční doby můžeme téměř všem učňům nabídnout stálé pracovní místo.“

V rámci Dne otevřených dveří se každý zájemce mohl na několika zastávkách seznámit s různými učňovskými obory. Současní učni u firmy ept přitom byli návštěvníkům osobně k dispozici a odpovídali na otázky. Kromě toho, že ochotně vyprávěli o učňovských oborech, které si zvolili, se také podíleli na tvorbě informačních stánků, které pojali jako vlastní projekt. Pod jejich vedením si navíc každý návštěvník mohl na několika zastávkách – od soustružení a vrtání až po frézování – vyrobit svůj vlastní výrobek: kovové hodinky s digitálním displejem.
K dispozici návštěvníkům byli v tento den samozřejmě také mistři učňovské výuky. „Doufám, že se nám podařilo nadchnout pro ept spoustu zájemců a odrazí se to na přihláškách do učení u naší firmy“, uzavírá vedoucí výuky Barbara Deininger. „Přičemž otevřenost a motivace našich učňů už mluví sama za sebe“, dodává s úsměvem na tváři.
A kdo neměl čas se zúčastnit Dne otevřených dveří u ept, si může potřebné informace kdykoliv dohledat na adrese www.ept.de/Ausbildung. Zájemci o bližší seznámení se zvoleným oborem se mohou přihlásit také na přípravné praktické stáže. Přihlášky na září 2018 je možné zasílat ještě do konce léta na e-mail personal@ept.de k rukám vedoucí učňovské výuky Barbary Deininger.

Kontaktujte společnost ept connector s.r.o.
Personální oddělení+420 (0) 352 350-234+420 (0) 352 350-244+420 (0) 355 337-400info@ept.czSídlo společnosti:
Úžlabí 868
357 09 Habartov, Czech Republic
Provozovna:
Pohraniční stráže 44
357 03 Svatava, Czech Republic
Výcvik aktuální
červen 2018 Peiting
Prezentace pracovní kariéry ve firmě ept u příležitosti „Dne otevřených dveří“
Jsi tady:
nbsp;
facebookInstagramtwitteryoutubexingLinkedIn