fenster-verkleinern

 

head-vorgemerkte-produkte

 

 

link-zum-kontaktformular

 

ept connectors logo.png

Benefity aneb Co Vám nabídneme navíc k Vaší mzdě...

… něco na přilepšenou

Stravenky a příspěvek na stravování

Za každý odpracovaný den máte nárok na jednu stravenku v hodnotě 55,-Kč.
Každý zaměstnanec má možnost stravování v nové firemní jídelně.
Každý zaměstnanec, který v jídelně zakoupí jedno teplé jídlo (oběd či večeři), získá od zaměstnavatele příspěvek na toto jídlo ve výši 25,- Kč.
K platbě a objednávání teplých obědů a večeří slouží docházková kartička, kterou obdržíte v den nástupu od personálního oddělení. Nejprve je nutné, abyste si nechal/a kartičku aktivovat na pokladně v jídelně a nechal/a si na ni nabít potřebnou finanční hotovost. Až obdržíte stravenky, je možné nabíjet také čipovou kartu za stravenky. Poté už si jen vyberete v jídelně oběd, na jaký máte aktuálně chuť, a prostřednictvím kartičky za něj u pokladny zaplatíte.
Obědy předem si objednávat nemusíte. Předem je třeba objednávat pouze večeře. Jakmile máte kartu nabitou, můžete si večeře objednat prostřednictvím objednávkového terminálu, který je k nalezení v jídelně v Habartově. Manuál k objednávkovému systému naleznete u terminálu.
Zaměstnanci pracující ve Svatavě mají možnost objednávání teplých obědů u svého přímého nadřízeného. Objednané obědy budou zaměstnancům do Svatavy každý den dopraveny ve vakuových obalech.

Vánoční odměna a roční prémie

Vánoční odměna a roční prémie budou přiznány pouze zaměstnancům v pracovním poměru na dobu neurčitou, jejichž absence z důvodu dočasné pracovní neschopnosti a ošetřování člena rodiny nepřevyšuje více než 25 dní za příslušný kalendářní rok.
Vánoční odměna a roční prémie nebudou poskytovány zaměstnancům, jejichž výpovědní lhůta běží v daném časovém období, nebo pokud byla ze strany zaměstnance nebo ze strany zaměstnavatele podána výpověď, nebo pokud pracovní poměr zaměstnance skončil v daném časovém období.
Vánoční odměna a roční prémie nejsou povinné příplatky, jsou vypláceny pouze na základě rozhodnutí řídícího orgánu společnosti. Nejedná se tedy o nárokové složky mzdy. K udělení výjimky ze stanovených pravidel je oprávněn pouze ředitel společnosti. Ředitel společnosti zohlední při přiznávání nebo nepřiznávání příplatků celkové posouzení pracovního výkonu na základě doporučení přímého nadřízeného příslušného zaměstnance.

Jeden týden dovolené navíc

Vaše dovolená v kalendářním roce činí 25 dnů.

Příspěvek za směnnost, příplatky za odpolední a noční směnu, příplatky za práci o víkendu

V případě, že pracujete ve směnném provozu, máte nárok na příspěvek za směnnost. Za dvousměnný provoz ve výši 1 500,- Kč a za třísměnný provoz ve výši 2 500,- Kč.
Každý zaměstnanec pracující ve vícesměnném provozu má zároveň nárok na příplatky za směnnost – příplatek za odpolední práci, tj. mezi 14. a 22. hodinou ve výši 5 % a příplatek za noční práci, tj. mezi 22. a 6. hodinou ve výši 15 %.
Za dobu práce v sobotu a v neděli přísluší zaměstnanci dosažená mzda a příplatek ve výši 15 % průměrného výdělku.

Příspěvek na dopravu

Je vzdálenost místa Vašeho trvalého bydliště (popř. přechodného) do místa výkonu práce větší než 4 km? Pokud ano, máte nárok na příspěvek na dopravu. Výše příspěvku je dána podle pásem vzdálenosti místa trvalého bydliště (popř. přechodného) do místa výkonu práce.
Jednotlivá pásma jsou pro všechny naše zaměstnance stanovena následovně:

Firemní školka

V roce 2018 jsme se stali partnerem projektu MŠ Duhová Habartov a každý náš zaměstnanec má možnost umístit do této školky své dítě.

Přiveďte do týmu ept nového kolegu!

Každý zaměstnanec má možnost přivést do naší společnosti svého příbuzného, kamaráda či známého. Zapojte se také do našeho programu, splňte veškeré jeho podmínky a získejte odměnu ve výši 15 000 Kč! Podrobnější informace o podmínkách programu „Přiveďte svého kolegu!“ naleznete na interních vývěskách umístěných na informačních nástěnkách pro naše zaměstnance.

… něco pro zdraví

Program „Firma pro zdraví“

Dvakrát ročně pořádáme Dny zdraví pro naše zaměstnance.

Možnost využití tenisového kurtu zdarma

Každý náš zaměstnanec má možnost využít tenisový kurt v Habartově zdarma. Podrobnější informace o rezervaci kurtu naleznete na interních vývěskách umístěných na informačních nástěnkách pro naše zaměstnance.

Praní pracovních oděvů

Jelikož čistota je půl zdraví, zajistíme Vám zcela zdarma praní, žehlení a zašívání Vašich pracovních oděvů. Podrobnější informace k praní pracovních oděvů naleznete na interních vývěskách umístěných na informačních nástěnkách pro naše zaměstnance.

… něco pro zábavu

Letní slavnosti

Vánoční večírky

Oslava pracovních jubileí

ept na Facebookuept na Google plusept na Twitteruept na Youtubeept na Xingu
Kontaktujte společnost ept connector s.r.o.
Personální oddělení+420 (0) 352 350-234+420 (0) 352 350-244+420 (0) 355 337-400info@ept.czSídlo společnosti:
Úžlabí 868
357 09 Habartov, Czech Republic
Provozovna:
Pohraniční stráže 44
357 03 Svatava, Czech Republic
Výcvik aktuální
Jsi tady:
nbsp;
facebookInstagramtwitteryoutubexingLinkedIn